Karl Gustafsson Christian Marcé

Mobil: 070-60 240 20
E-mail: karl.gustafsson@autowax.se
Befattning: VD / Ägare
Familj: Fru Lisbeth, Barnen Magnus & Patrik
Bor: Gård på landet
Fritidsintressen: Familjen, Motorcyklar, Bilar & båtar
Äter helst: Husmanskost, Bruna bönor och fläsk
Last: Hemlig
Fobi: Ormar & småkryp

Mobil: 0702-19 99 83
E-mail: christian.marce@autowax.se
Befattning: Inköp och försäljning
Familj: Sambon Anette, Barnen Emil & Daniel
Bor: Villa i utkanten av Karlstad
Fritidsintressen: Jakt, Fiske, Golf
Äter helst: Spansk mat & sambons hemlagade
Last: Kaffe & Tapaskvällar
Fobi: Oordning, Ormar

 
Lisa Norberg Patrik Gustafsson


Mobil: 0702-19 99 88
E-Mail: lisa.norberg@autowax.se
Befattning: Administration och ekonomi
Familj: Barnen Lea & Alma
Bor: lägenhet
Fritidsintressen: Hockey
Äter helst: Tachos
Last: 
Fobi: 

Mobil: 0706- 74 02 52
E-Mail: patrik.gustafsson@autowax.se
Befattning: Inköp och försäljning
Familj:
Bor: Villa hammarö
Fritidsintressen: Bilar och motorsport
Äter helst:
Last: 
Fobi: 

 
Jonas Axelsson Stefan Moberg


Mobil: 0702-19 99 86
E-Mail: jonas.axelsson@autowax.se
Befattning: Chaufför
Familj: 
Bor: i hus på landet
Fritidsintressen: 
Äter helst:
Last: 
Fobi: 

Mobil: 0702-19 99 85
E-Mail: stefan.moberg@autowax.se
Befattning: Chaufför
Familj:
Bor:
Fritidsintressen:
Äter helst:
Last:
Fobi: 

 
Rune Hermansson  Thomas Dahlgren
   

Mobil: 0706-19 99 80 
E-Mail: rune.hermansson@autowax.se
Befattning: Chaufför
Familj:
Bor:
Fritidsintressen:
Äter helst:
Last:
Fobi:

Mobil: 0738-19 99 85
E-mail: thomas.dahlgren@autowax.se
Befattning: Logistikansvarig
Familj: Barnen Markus & Thobias
Bor: villa skattkärr
Fritidsintressen: Mc- turer
Äter helst: Allt
Last: Snus
Fobi: Inga